Kruszywa budowlane Racibórz

Kruszywa budowlane Racibórz. Kruszywa budowlane stanowią fundament tej dziedziny przemysłu. Dosłowni i w przenosi, bowiem od kruszyw wszystko się zaczyna! Kruszywa znajdują swoje zastosowanie niemal wszędzie — jako materiał konstrukcyjny, wypełniacz oraz materiał pomocniczy w różnych procesach technologicznych. Trudno wyobrazić sobie beton bez mieszanki kruszyw, stąd nikogo nie powinien dziwić fakt rosnącego zainteresowania wszelkimi kruszywami pochodzącymi z recyklingu!

Ten podstawowy surowiec jest wykorzystywany od początku rozwoju cywilizacji, a popyt stale rośnie.  Zasoby naturalne kruszyw co roku się kurczą! Według szacunkowych danych, roczne światowe zużycie kruszyw przekracza już 40 mld t, w tym w samej Unii Europejskiej. Wartość tę szacuje się na ok. 3 mld t.

OFERTA KRUSZYW BUDOWLANYCH

Wykorzystywane kruszywa w budownictwie w okolicy Raciborza

Co to jest kruszywo? Definicja kruszywa od lat jest taka sama. Mianowicie kruszywa to materiał będący jednym z najstarszych oraz najpowszechniej stosowanym materiałem budowlanym na świecie. Jego zastosowanie w budownictwie obejmuje:

Kruszywa budowlane Racibórz
  • produkcję mieszanek betonowych i prefabrykatów
  • zaprawy betonowe
  • budownictwo ogólne, drogowe i hydrotechniczne
  • produkcja mieszanek mineralno-asfaltowych
  • przemysł ceramiczny i chemii budowlanej
  • budownictwo drogowo-mostowe oraz kolejowe

Nasza firma od wielu lat zajmuje się pozyskiwaniem kruszyw budowlanych z okolic Zbiornika Racibórz. Zajmujemy się ich transportem i sprzedażą bezpośrednio pod duże i małe inwestycje. W naszej ofercie znają Państwo kruszywa lokalne takie jak piaski w tym także płukane. Ponadto żwiry, pospółkę żwirową, czy inne materiały budowlane oraz kruszywa mineralne.

Kruszywa budowlane Racibórz

Dzięki naszym rozległym kontraktom biznesowym, mamy także możliwość oferowania kruszyw z najdalszych terenów Polski i zagranicy, tak aby nasi klienci zawsze uzyskali najlepszy materiał w najkorzystniejszych cenach! W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo także kruszywa pochodzące z recyklingu oraz kruszywa ozdobne. Zapewniamy kruszywa z dowozem pod adres wskazanym przez klienta terminowo i rzetelnie!

Mamy także możliwość kompleksowego wykonania usługi — od przeprowadzenia prac ziemnych, usług koparką, przewozu materiału i nawiezienia kruszyw oraz innych materiałów sypkich niezbędnych do przeprowadzenia prac.

Ile kosztują kruszywa budowlane w okolicy Raciborza

Ceny kruszyw budowlanych w ostatnim roku wzrosły średnio o  28% w zależności od rodzaju i dostępności kruszyw.  W swojej ofercie mamy stale dostępny piasek 0-2 mm, żwiry 2-8 mm oraz 8-16 mm oraz grysy i mieszanki 0 – 31,5 mm 0-63,5 mm. W zależności od przeznaczenia kruszywa dobierzemy dla Państwa odpowiedni kruszec.

Ceny liczymy indywidualnie w zależności od ilości zamówionego materiału oraz informacji czy zakup następuje wraz z transportem. Jesteśmy jedną z największych firm z powiatu Raciborskiego oferującą tak szeroki wybór w zakresie sprzedaży i transportu materiałów sypkich.

Kruszywa budowlane Racibórz

Racibórz i okolice gdzie można kupić kruszywa budowlane

Nasza skład znajduje się przy siedzibie Spółki tj. w Krzyżanowicach, woj. śląskie, powiat raciborski przy ul. Kolejowej 60. Godziny otwarcia w dniu roboczym to 8:00-16:00. W pozostałe dni prosimy zawsze sprawdzać w wizytówce Google’a.

OFERTA FIRMY DROBNY

Szeroki wachlarz usług jakie oferuje przedsiębiorstwo DROBNY:

Kruszywa budowlane

KRUSZYWA BUDOWLANE

Przedsiębiorstwo Drobny SK oferuje kruszywa naturalne, łamane oraz ozdobne cechujące się najwyższymi parametrami jakościowymi, spełniające wszystkie wymagania techniczne ujęte w normach europejskich.

SPRAWDŹ
Galeria Kamienia

GALERIA KAMIENIA

Dostępny w naszej ofercie grys różowy, żwir dekoracyjny czy też kora gnejsowa to tylko niektóre oferowane przez nas kruszywa. Znajdą zastosowanie między innymi do ozdabiania alejek ogrodowych, rabat, oczek wodnych…

SPRAWDŹ

ROBOTY ZIEMNE

Od początku istnienia, jeszcze pod firmą „PPHUT Rafał Drobny” potencjał przedsiębiorstwa oparty był na samochodach specjalistycznych, przystosowanych do przewozu materiałów sypkich w trudnym terenie.

SPRAWDŹ

ROBOTY ODKRYWKOWE

Od wielu lat zajmujemy się robotami odkrywkowymi w kopalniach zlokalizowanych na terenie trzech województw: śląskiego, dolnośląskiego oraz opolskiego…
Sprawdź ofertę poniżej

SPRAWDŹ

ROBOTY DROGOWE

Przedsiębiorstwo Drobny SK oferuje Od początku istnienia, jeszcze pod firmą „PPHUT Rafał Drobny” potencjał przedsiębiorstwa oparty był na samochodach specjalistycznych, przystosowanych do przewozu materiałów

SPRAWDŹ
Bocznica Kolejowa Drobny Sk

BOCZNICA KOLEJOWA

Szeroki wachlarz oferowanych dla klientów usług został również wsparty transportem kolejowym. W naszym przedsiębiorstwie staramy się wychodzić nie tylko naprzeciw oczekiwaniom klientów…

SPRAWDŹ

SERWIS MASZYN

świadczy szeroki zakres usług związanych nie tylko ze sprzedażą kruszyw dekoracyjnych i technicznych, transportem towarów, robotami ziemnymi czy też wynajmem specjalistycznego – budowlanego sprzętu…

SPRAWDŹ

TRANSPORT

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wykwalifikowanej kadrze kierowców świadczy usługi transportowe na wysokim poziomie dokładając wszelkich starań by były one wykonywane kompleksowo, terminowo i rzetelnie.

SPRAWDŹ

Formularz Kontaktowy

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą i chcesz się z nami skontaktować kliknij by wypełnić formularz: