Usługi transportowe Racibórz

Usługi transportowe Racibórz — Potrzebujesz transportu w okolicach Raciborza?

Świetnie trafiłeś, bo właśnie poniżej przedstawimy dla Ciebie najlepszą firmę transportową. Firmę świadczącą usługi przewozu kruszyw, załadunku materiałów budowlanych z podnośnikiem HDS. Spółka DROBNY funkcjonuje już odprawie 20 lat na rynku województwa śląskiego. Swoje początki powzięła właśnie od świadczenia usług transportowych. Specjalizujemy się w transporcie materiałów sypkich, budowlanych, kostki brukowej oraz transporcie ponadnormatywnym. Dysponujemy zróżnicowana flotą samochodów ciężarowych, które pozostają dla państwa dyspozycji.

Usługi transportowe Racibórz

Oferta na usługi transportowe w Raciborzu

Jesteśmy najlepszą firma transportową z okolic Raciborza. Nasza flota to ponad 20 samochodów ciężarowych o różnej ładowności i wielkości. Nasze usługi dobieramy do potrzeb klienta, w zależności od oczekiwań klienta i możliwości technicznych. Dzięki nowoczesnej flocie każdego dnia spełniamy oczekiwania naszych obecnych i przyszłych klientów.

Usługi transportowe z HDS

Co oznacza transport z usługą HDS? 

Skrót ten wziął się od pierwszych liter wyrazów: hydrauliczny dźwig samochodowy, co w dużym uproszeniu oznacza, że na samochodzie ciężarowym został umieszczony dźwig. Dzięki takiemu rozwiązaniu łatwo i szybko można świadczyć usługi transportu i spedycji nawet dla najcięższych ładunków nieomal w każdej lokalizacji.

Czy obecnie wyobrażają sobie Państwo rozładunek ręczny? Nie! i na szczęście nie ma takiej potrzeby!

Transport kruszyw budowlanych Racibórz

Spółka Drobny od lat świadczy usługi w zakresie dostaw, załadunku i rozładunku kruszyw budowlanych w okolicach Raciborza, Chałupek, Krzyżanowic, Wodzisławia Śląskiego. Nie ograniczamy się do transportu krajowego, możecie znaleźć nas także na terenie Republiki Czeskiej, ale także i większych odległościach od głównej siedziby w Polsce tj. Rybnik, Gliwice, Katowice, Chorzów.

W zasadzie, na życzenie klienta, mamy możliwości transportowe kruszyw budowlanych z dużych odległości. Naszym atutem jest własna bocznica kolejowa. Bocznica usytuowana jest tuż przy siedzibie firmy. Wysoko wyspecjalizowany park maszynowy pozwala na szybki rozładunek z wagonów kolejowych do samochodów ciężarowych. Takie projekty realizujemy od wielu lat, wspomagając i zaopatrując w kruszywo największe koncerny budujące drogi, mosty, a nawet całe osiedla. 

My znamy rynek, dlatego mówią o nas, że w lokalizacji Raciborza, należymy do najlepszych firm transportowych!

Transport materiałów budowlanych Racibórz

Potrzebujecie materiałów budowlanych w dużych lub małych ilościach? Zapraszamy do kontaktu, a my przygotujemy ofertę skutą na miarę! Dzięki dużemu doświadczeniu w zakresie transportu i spedycji nie tylko w okolicach Raciborza, ale i w innych lokalizacjach, nasze usługi transportowe będą wyróżniały się jakością, rzetelnością i zawsze korzystną ceną. Nasi fachowcy pomogą w doborze materiału budowlanego, sprawdzą, czy w danej lokalizacji jest możliwość wybranego transportu, a wykonana usługa będzie zawsze zgodna z oczekiwaniami.

Usługi transportowe Racibórz

Usługi transportowe Racibórz cena

W związku z ogromnym zapotrzebowaniem na usługi transportu i spedycji w Raciborzu i okolicach, ceny w ostatnich latach uległy wzrostowi. Jednakże nie jest to tylko efekt popytu, ale także i czynników ściśle związanych z usługami w tym sektorze. Ostatnie wzrosty ceny także i wysoka inflacja, stale rosnące koszty związane z prowadzeniem przedsiębiorstwa, zaważyły na wysokości cen.

W 2022 r. spodziewane są kolejne podwyżki, jednakże dynamika rynku jest trudna do uchwycenia i sugerowania cen. Dlatego też zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego, a my przygotujemy dla Państwa ofertę. 

Formularz Kontaktowy

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą i chcesz się z nami skontaktować kliknij by wypełnić formularz: