ROBOTY DROGOWE

Roboty Drogowe – Oferta

Od początku istnienia, jeszcze pod firmą „PPHUT Rafał Drobny” potencjał przedsiębiorstwa oparty był na samochodach specjalistycznych, przystosowanych do przewozu materiałów sypkich. W ramach świadczonych usług nie ograniczamy się do sprzedaży kruszyw budowlanych oraz dekoracyjnych. Prowadzimy roboty drogowe, zapewniamy wsparcie podczas transportowania mas ziemnych i kruszywa, a także realizujemy wiele innych czynności związanych z robotami odkrywkowymi na terenie województwa śląskiego, dolnośląskiego oraz opolskiego.

Nasza firma jest obecna podczas prac związanych z przygotowaniem terenu do budowy dróg czy parkingów. Podczas realizacji zleceń korzystamy z doświadczenia naszych wykwalifikowanych pracowników oraz nowoczesnego sprzętu.

Nasza propozycja skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw oraz inwestorów, jak i klientów indywidualnych. To kompleksowa oferta obejmująca usługi budowlane, transportowe i ponadnormatywne; wykonywanie prac ziemnych i drogowych oraz wynajem maszyn budowlanych.

Formularz Kontaktowy

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą i chcesz się z nami skontaktować kliknij by wypełnić formularz:

Roboty drogowe w przedsiębiorstwie Drobny SK

Od początku istnienia firmy, potencjał przedsiębiorstwa oparty był na samochodach specjalistycznych, przystosowanych do przewozu materiałów sypkich w trudnym warunkach, co często występuje podczas budowy dróg. Stąd w naszej ofercie  także roboty drogowe, zapewniamy wsparcie podczas transportowania mas ziemnych i kruszywa, a także realizujemy wiele innych czynności związanych z robotami odkrywkowymi na terenie województwa śląskiego, dolnośląskiego oraz opolskiego.

Roboty drogowe

Rodzaje usług z zakresu robót drogowych

Roboty drogowe znajdują się w naszej ofercie z racji dużego doświadczenia we wszelkich pracach związanych z budownictwem i drogownictwem. Nasz park maszynowy, który systematycznie uzupełniamy o kolejne sprzęty, sprosta najbardziej wymagającym klientom. Nasza oferta jest skierowana zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych a cena usług każdorazowo przygotowywana indywidualnie wg zakresu świadczonych usług.

Budownictwo drogowe jako jedna z naszych działalności

Oferowany zakres prac dotyczących robót drogowych, każdorazowo jest dopasowywany do potrzeb inwestycji oraz w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa. W zależności od projektu i rodzaju przedsięwzięcia sprzęt zostaje dopasowany według  potrzeb. Używane maszyny są zawsze najlepszej jakości, aby zapewnić bezpieczeństwo i precyzje powierzonych nam robót.

Firma Drobny Roboty drogowe

Nasza oferta robót drogowych — dla kogo jest?

Nasza oferta jest skierowana zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. To, co wyróżnia nas spośród konkurencji to kompleksowa obsługa, długoletnie doświadczenie, rzetelność i terminowość, a także indywidualne podejście do każdej wykonywanej usługi. My wiemy, że budowa dróg jest odpowiedzialnym i trudnym zadaniem stąd nie każda firma budowlana, sprosta stawianym wymaganiom.

budowa dróg w Polsce

Budowa dróg w Polsce

Nasze doświadczenie pozwala na wspieranie w szerokim zakresie budowę dróg w Polsce tj. województwo śląskie, opolskie  i za granicą. Nasze działania wspomagają roboty przygotowawcze do budowy dróg, a łańcuch dostaw w zakresie kruszyw, pozwala nam na stałe spełnienie zapotrzebowania na wszelkiego rodzaju mieszanki potrzebne na budowę dróg i autostrad.

Niejednokrotnie w naszej historii zdarzyło nam się wspierać lokalne i ogólnopolskie firmy budujące drogi i autostrady, dzięki czemu w naszym portfolio mamy referencje takich firm jak EuroviaSkanska czy Colas.

budowa autostrady Firma Drobny

Formularz Kontaktowy

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą i chcesz się z nami skontaktować kliknij by wypełnić formularz: