Kruszywa budowlane
Roboty ziemne
Roboty odkrywkowe
Roboty drogowe
Transport
Wynajem sprzętu

Serwis maszyn budowlanych

Serwis maszyn budowlanych

DROBNY Sp. z o.o. Spółka Komandytowa świadczy szeroki zakres usług związanych nie tylko ze sprzedażą kruszyw dekoracyjnych i technicznych, transportem towarów, robotami ziemnymi czy też wynajmem specjalistycznego -  budowlanego sprzętu. To również serwis maszyn budowlanych oraz samochodów ciężarowych i dostawczych. Zajmujemy się naprawą pojazdów wszystkich marek i rodzajów, jak i wozideł specjalistycznych, ciągników, sprzętu rolniczego i nie tylko. Usługi świadczymy rzetelnie i terminowo. Swoją ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz biznesowych z całej Polski, przede wszystkim zaś z województw śląskiego, dolnośląskiego i opolskiego.

Dlaczego my?

Pewnie zadajecie sobie Państwo to pytanie, spieszymy więc z odpowiedzią, dlaczego warto powierzyć serwis maszyn budowlanych akurat nam. Powodów jest wiele, jednak przede wszystkim firmę tworzą ludzie - sztab prawdziwych fachowców, który doskonale zna się na swojej pracy i w mig zdiagnozuje oraz usunie każdy problem. Dysponujemy niezawodnym sprzętem niezbędnym do profesjonalnych napraw oraz przeglądów. Nie spoczywamy na laurach i wciąż rozszerzamy zakres swojej działalności – w nowo otwartej lokalizacji w Krzyżanowicach w trakcie realizacji jest budowa zaplecza, które będzie wyposażone w najnowocześniejsze narzędzia diagnostyczne. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę w zakresie serwisu maszyn budowlanych, ciężarowych i dostawczych samochodów oraz specjalistycznego sprzętu. Oferujemy diagnostykę, naprawę, regenerację, wymianę części czy też okresowe przeglądy.

Profesjonalna naprawa maszyn budowlanych

Nasza firma jest doskonale znana na rynku lokalnym i zdobyła zaufanie wielu klientów z rejonu pobliskich nam województw śląskiego, dolnośląskiego i opolskiego, jak również podmiotów z innych części kraju. Zdajemy sobie sprawę, że niesprawny sprzęt nierzadko uniemożliwia wykonywanie prac powodując przestój lub nawet generując koszty dodatkowe – w końcu sami jesteśmy przedsiębiorcami pracującymi w branży odkrywkowej, budowalnej i transportowej. Właśnie dlatego zawsze staramy się naprawić powierzoną nam maszynę budowlaną w możliwie jak najszybszym tempie. Serwis rozpoczynamy od dokładnej diagnostyki, dzięki której jesteśmy w stanie sprawdzić przyczynę awarii oraz ocenić stan uszkodzeń technicznych. Następnie określamy przewidywany zakres prac oraz koszty, jakie pociągnie za sobą naprawa maszyny budowlanej. Wszystkie czynności serwisowe wykonujemy przy użyciu nowoczesnego sprzętu wysokiej jakości, co pozwala nam zaoszczędzić czas, a Państwu pieniądze.

Jakie maszyny serwisujemy?

W ciągu wielu lat pracy zdołaliśmy naprawić dziesiątki urządzeń. Na swoim koncie mamy serwis m.in. koparek gąsienicowych i kołowych, minikoparek, spycharek, ładowarek, podnośników koszowych, wozideł specjalistycznych, ciągników rolniczych oraz licznych samochodów dostawczych różnych marek. Naprawa maszyn i ich serwis to zadanie dla naszych mechaników! Przeprowadzaliśmy kompleksowe remonty silników, usuwaliśmy wycieki, regenerowaliśmy części, naprawialiśmy niemalże wszystkie istniejące podzespoły. Mamy duże doświadczenie, wiedzę i jesteśmy gotowi podjąć się nawet najtrudniejszych wyzwań. Nasi mechanicy sprzętu pracują zarówno w naszym zakładzie zlokalizowanym w Krzyżanowicach, jak i na miejscu, u klienta.


Udostępnij: