Kruszywa budowlane
Roboty ziemne
Roboty odkrywkowe
Roboty drogowe
Transport
Wynajem sprzętu

Transport

Transport

DROBNY Sp. z o.o. Spółka Komandytowa dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wykwalifikowanej kadrze kierowców świadczy usługi transportowe na wysokim poziomie dokładając wszelkich starań by były one wykonywane kompleksowo, terminowo i rzetelnie.

Posiada własny tabor pozwalający na transport materiałów sypkich luzem.

Atutem są ciągniki siodłowe wraz z samowyładowczymi naczepami z blokowaną klapą wychylną z zsypem, które mieszczą materiał do 26 t. Kruszywa dowożone są na place budowy lub bezpośrednio do koryta robót ziemnych. Świadczone są również usługi zaopatrzenia w surowce dla wytwórni mas bitumicznych, betoniarni oraz zakładów brukarskich itp.

W swojej ofercie przedsiębiorstwo proponuje również usługi transportowe samochodami ciężarowymi typu wywrotka 3-osiowa i 4-osiowa o ładowności 12-20 t. oraz usługi transportowe w zakresie wywozu gruzu, ziemi oraz wszelkiego rodzaju odpadów budowlanych.

W ofercie DROBNY SK można znaleźć także usługi naczepą niskopodwoziową przeznaczoną do przewozu samochodów, sprzętu budowlanego, rolniczego itp.

Klienci korzystając z oferty logistyczno-transportowej przedsiębiorstwa mogą mieć pewność, że zlecone zadania transportowe będą wykonane terminowo, bezpiecznie i w przystępnej cenie, ponieważ przedsiębiorstwo posiada w tym zakresie niezbędne umiejętności i doświadczenie oraz certyfikaty.


Udostępnij: