Wyburzenia i Rozbiórki

Jeśli w Twojej głowie pojawiło się ogłoszenie „zlecę rozbiórkę”, to świetnie trafiłeś!

Wyburzenia i rozbiórki w Przedsiębiorstwo Drobny Sp. z o.o. S.K. Wyburza i rozbiera budynki mieszkalne, przemysłowe, hale. Przyjmujemy zlecenia rozbiórki także inne konstrukcje infrastruktury drogowej czy też kolejowej. Prace, które wykonujemy, są zawsze szczegółowo. Robimy zawsze wszystko, by były zaplanowane i przebiegały w sposób zapewniający bezpieczeństwo wokół obiektów. 

Wyburzenia i rozbiórki

W zależności od rodzaju obiektu sugerujemy wyburzenia lub rozbiórkę budynku. Jaka jest różnica między rozbiórką a wyburzeniem? Rozbiórka oznacza po prostu kolejne rozbieranie obiektu często element po elemencie. Wyburzenie to zniszczenie-destrukcja obiektu za pomocą specjalistycznego ciężkiego sprzętu. Różnice między rozbiórką a wyburzeniem są znaczne i zdecydowanie widać je po powstałym odpadzie. Wyburzenie obiektu to inaczej zaawansowana rozbiórka. 

Wyburzenia budynków

Wyburzenia budynków to nic innego jak zaplanowana i kontrolowana rozbiórka obiektu budowlanego. W zależności od rodzaju rozbiórka obiektu lub jego wyburzenie polega zniszczeniu oraz uporządkowaniu istniejącej infrastruktury. Odbywa się to za pomocą zaawansowanych maszyn i urządzeń. Wykorzystuje się maszyny takie jak koparki, spycharki, nożyce hydrauliczne, młoty wyburzeniowe itp.

Wyburzenia i rozbiórki

Wyburzenia budynku warto dokonywać stopniowo i selekcjonować powstałe w odpady budowlane. Jeszcze kilka lat temu, ponowne wykorzystanie materiałów z rozbiórki było nieopłacalne i mało efektywne. Dziś z firmą Drobny, nie tylko macie Państwo możliwość wyburzenia i rozbiórki budynku. Jako doświadczona firma zadbamy także o uprzątnięcie terenu inwestycji. W ofercie zapewniamy również wywóz gruzu i innych powstałych odpadów.

Zlecenia na wyburzenia rozbiórki — jak zlecić rozbiórkę budynku w naszej firmie

Każde zlecenie wyburzenia czy rozbiórki jest inne. W miejscu przyszłych prac zawsze pojawia się nasz wykwalifikowany pracownik. Nim przystąpi do wyceny, wykona bezpłatne oględziny zlecanej rozbiórki. Wystarczy skontaktować się z nami pod dostępnymi numerami telefonu. Warto też wypełnić formularz kontaktowy.

Umówić się na wizytę lub wysłać e-mail z tematem „zlecę rozbiórkę”. My skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe. Po oględzinach przygotujemy dla Państwa szczegółowy kosztorys przewidzianych prac. 

Zlecenia na wyburzenia rozbiórki — jak zlecić rozbiórkę budynku w naszej firmie

Przetargi na rozbiórki wyburzenia

Nasza firma oferuje także swoje usługi w przetargach i ogłoszeniach otwartych. Dzięki doświadczeniu i zapleczu technicznemu oferujemy rozbiórki budynków mieszkalnych o różnej powierzchni. Również garaży, ścian obiektu czy dachów. Wyburzenia i rozbiórki to nasza specjalność, która pomoże Państwu rozprawić się z kłopotliwymi obiektami! Wyburzenie obiektu, wywóz gruzu, może być trudne i czasochłonne. Z nami termin rozpoczęcia prac jest w zasięgu ręki!

Co zrobić z gruzem po rozbiórce budynku

Wielu z was na pewno zastanawia się co zrobić z powstałym po wyburzeniu obiektu odpadem? Nasza usługa obejmuje wywóz pozostałości po rozbiórce czy wyburzeniu. Mamy też możliwość kruszenia na miejscu inwestycji powstałych odpadów. 

Co zrobić z gruzem

Wyburzenia i rozbiórki cennik usług

Trudno ustalić cennik, który byłby możliwy do zastosowania dla wszystkich zleconych nam prac. Jednakże w zależności od rodzaju zastosowanych maszyn, sposobu demontażu i jego dostępności przyjmuje się stawkę od 200 zł/h. Stąd istotny jest kontakt z nami oraz  szczegółowa wycena po oględzinach. Ważny jest zakres zleconych nam domów, obiektów czy ścian rodzaj obiektu i typy. 

Czy na rozbiórkę potrzebne jest zezwolenie

W zależności od rodzaju zaplanowanych prac i ich oddziaływania na środowisko. Na rozbiórkę może być potrzebne zezwolenie lub zgłoszenie rozbiórki w odpowiednim urzędzie. Nasi specjaliści pomogą Państwu ustalić jakie formalności należy dopełnić. Wszystko po to, aby termin rozpoczęcia prac był zgodny z prawem.

Wyburzenia i Rozbiórki Śląsk — Oferta firmy Drobny SK

Nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi związane z wyburzeniami i rozbiórkami obiektów oraz budynków gospodarczych. Oferta obejmuje wywóz gruzu i odpadu powstałych w trakcie wykonywania prac, a demontaż będzie zawsze wykonany terminowo i zgodnie z prawem.

Nasze usługi oraz zaplecze techniczne pozwala na rozbiórkę różnego rodzaju obiektów od mieszkalnych budynków, garaży, hal po skomplikowane obiekty budowlane. Świadczona usługa obejmuje wywóz i uprzątnięcie terenu. Termin rozpoczęcia prac jest zawsze konsultowany z inwestorem.

Formularz Kontaktowy

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą i chcesz się z nami skontaktować kliknij by wypełnić formularz: